ÖĞRENCİLERİN SEVİNCİNE ORTAK OLDUK

Ana Sayfa » GÜNCEL HABERLER » ÖĞRENCİLERİN SEVİNCİNE ORTAK OLDUK

ÖĞRENCİLERİN SEVİNCİNE ORTAK OLDUK

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Selahattin Eyyübi Ortaokulu’nda yarıyıl tatiline giren öğrencilere karnelerini dağıttı, öğrencilerin sevincine ortak olup oldu.

2016 – 2017 Eğitim Öğretim yılı 1. Dönem Karne Dağıtım Töreni Selahattin Eyyübi İlkokulunda düzenlendi. Eyyübiye ilçe sınırları içinde bulunan okulda karne heyecanı yaşayan öğrencilerin sevincine ortak olan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, genç bir nüfusa sahip olan Eyyübiye’de, Selahattin Eyyübiye’ye yakışır bir nesil yetiştirmek istediklerini belirtti. Eyyübiye ilçesinde bulunan Selahattin Eyyübi Ortaokulundaki karne dağıtım törenine Eyyübiye ilçe Kaymakamı Adem Ünal, Şanlıurfa Vali Yardımcısı Tarık Açıkgöz, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci ve Eyyübiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Demir ile kurum müdürleri ve veliler katıldı.

 Karne dağıtım töreninde konuşan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci şunları söyledi; ‘’Eyyübiye ilçesi Selahattin Eyyübi Ortaokulundaki öğrencilerimize yarıyıl karnelerini vermek için geldik. Öncelikle tüm öğrencilerimize başarılar diliyoruz. Tatil günlerini iyi bir şekilde geçirmelerini diliyoruz. Zaten ödevde verilmeyecek ama kitap okumak lazım. Eyyübiye ilçesi tabi genç bir ilçe, genç nüfusa sahip bir ilçe, 130 bine yakın öğrencisi olan bir ilçedir. Dolayısıyla da böyle bir ilçe de Selahattin Eyyübi Ortaokulu’nda, Selahattin Eyyübiye’ye yakışır bir nesil yetiştirmek hepimizin hedefidir, amacıdır. Burada gerek Milli Eğitim Müdürlüğümüz, Valiliğimiz ve tabi bizlerde bu konuda öğrencilerimizin ihtiyaç duyduğu her türlü yardımları yapmaya hazırız. Belediye olarak da biliyorsunuz TEOG hazırlık konusunda da bizler gençlik merkezlerimizde, etüt merkezlerimizde bu dersleri veriyoruz. Çocuklarımıza başarılar diliyoruz, iyi tatiller diliyoruz.”

 
 

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

BİNALİ YILDIRIM

FACEBOOKTA BİZ