DEV ESERİMİZ AÇILIŞA HAZIRLANIYOR

Ana Sayfa » GÜNCEL HABERLER » DEV ESERİMİZ AÇILIŞA HAZIRLANIYOR

DEV ESERİMİZ AÇILIŞA HAZIRLANIYOR

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Buhara Mahallesinde toplam 5 kattan oluşan ve kısa süre içinde açılışı yapılacak olan 15 Temmuz Gençlik Merkezinde incelemelerde bulundu.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, kısa süre içinde açılışı yapılacak olan Buhara Mahallesindeki 15 Temmuz Gençlik Merkezinde incelemelerde bulundu. Beraberindekilerle birlikte inşaat alanında yapılan çalışmaları inceleyen ve ilgililerden bilgi alan Başkan Ekinci, çalışmaların daha da hız kazanması talimatını verdi. 2050 metrekare inşaat alanı, 1470 metrekare kapalı alanı ve toplam 5 kattan oluşan Gençlik ve Kültür Merkezi hem bayanlara hem de baylara hitap edecek şekilde düzenlendi. Satranç, hobi salonu, fitness salonu, bay-bayan mescit, müzik odası, bilgisayar odası, idare, dikiş-nakış dersliği, resim odası, ebru-hat sanatları odası, el sanatları odası, 1 adet konferans salonu, 1 kütüphane, 15 adet derslik ile 1 voleybol sahasını içerisinde barındıran gençlik merkezinin  kısa sürede açılışı yapılacak.

Devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, bu dev eserin kısa süre içinde bölge vatandaşlarının hizmetine sunulacağını müjdeledi. Başkan Ekinci, “ Eyyübiye Belediyesi olarak sosyal ve fiziki anlamda projelerimiz devam ediyor. Fiziki anlamada projelerde sizlerin de gördüğü gibi fiziki gerçekleşmelerin yüzde 90’lar sevisinde. Dede Osman Çok amaçlı Salon ve 15 Temmuz Gençlik Merkezimiz açılışa hazır hale gelmiş durumda. 15 gün içinde son çalışmalarla beraber bitecek ve buradaki gençlerimizin hizmetine sunacağız. Milli ve manevi değerlere haiz gençlik, bu vatana bu millete aidiyet duyguları daha gelişmiş gençlik yetiştirmek için bu tarz fiziki mekanları araç olarak kullanacağız. Güzel fiziki mekanları güzel gençlikle dolduracağız. Aydınlık fikirli, bu milletin hassasiyetlerine hassa bir şekilde yaklaşan bir gençliği hep beraber yetiştireceğiz ve genç bir nüfusa sahip olan Eyyübiye gençlerin sayesinde hep beraber daha güzel günlere yürüyeceğiz. “dedi.

 
 

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

BİNALİ YILDIRIM

FACEBOOKTA BİZ